فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

مقالات

بی سابقه ترین افزایش در استخدام متخصصین خارجی توسط شرکت های ارائه کننده فناوری های نو در تورنتو ،اونتاریو، کانادا

بی سابقه ترین افزایش در استخدام متخصصین خارجی توسط شرکت های ارائه کننده فناوری های نو در تورنتو ،اونتاریو، کانادا

بر طبق نظر سنجی انجام شده توسط شرکت مارس( Mars Discovery District) در شهر تورنتو از 53 شرکت فعال در زمینه ی تکنولوژی های نو، 43 درصد از شرکت کننده ها اعلام کرده اند که در سال 2017 نیروی خارجی متخصص در زمینه ی تکنولوژی های نو استخدام کرده اند و در عین حال 53 در صد از شرکت کننده ها هم اعلام کرده اند که در زمینه ی درخواست برای کار از طرف متخصصین خارجی در سال 2017 نسبت به سال 2016  53 درصد رشد را شاهد بوده اند. اکثریت شرکت کنندگان در این نظر سنجی برنامه مهاجرتی نخبگان جهانی وزارت مهاجرت کانادا (Global Talent Stream)که در ماه جون سال 2017 رونمایی و آغاز به کار کرد را عامل این افزایش می دانند. این برنامه برای نخبگان و متخصصان خارجی طراحی شده که دارای تجارب و دانش مورد نیاز شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی های نو می باشند. این متقاضیان پس از دارا بودن حداقل شرایط مورد نیاز قادر خواهد بود در ظرف مدت کوتاهی( تا دو هفته) اجازه کار خود را دریافت کنند. 35 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی اعلام کردند که نیروی متخصص خارجی خود را ازطریق این برنامه جدید جذب کرده اند. بر طبق این نظر سنجی پنج کشوراول که متخصصین آن ها توسط شرکت های کانادایی به خصوص مستقر در تورنتو استخدام شده اند به ترتیب زیر است.

 

  • ایالات متحده آمریکا
  • هند
  • چین
  • برزیل
  • انگلستان

 

عامل سیاسی را به عنوان عامل دیگری که باعـث این افزایش شده را می توان به شمارآورد. برای مثال از زمانی که دولت ترامپ تصمیم به پایان ویزای اچ-بی1 که بیشتر متخصصین خارجی را جذب می کرد گرفته است، بیشتر متخصصین به جای آمریکا، کانادا را به عنوان مقصدی برای کار و مهاجرت انتخاب کرده اند.        

نظرات کاربران
تصویر تصادفی

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat