فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

اخبار

جدیدترین اخبار کانادا ، اقتصاد کشور کانادا و ...

تندترین واکنش رسمی ایران درباره توافق برجام و عکس العمل کانادا

تندترین واکنش رسمی ایران درباره توافق برجام و عکس العمل کانادا

طبق گزارش سایت سی‌بی‌سی، با صدور بیانیه ای که روز چهارشنبه 8 می شورای عالی امنیت ملی ایران در رابطه با برجام اعلام نمود موجب واکنش کریستیا فریلند، وزیر امور خارجه کانادا شد.


به موجب این بیانیه ایران اعلام کرده که اجرای برخی اقدامات در چارچوب برجام را متوقف خواهد کرد که این بیانیه تندترین واکنش رسمی ایران درباره توافق هسته‌ای به به قدرت‌های جهانی می باشد.


وزیر امور خارجه کانادا به اقدام ایران در کاهش اجرای برجام تأکید نمود که کانادا از JCPOA برجام حمایت خواهد کرد.


کریستیا فریلند در ادامه صحبت های خود افزود که ایران نباید به سلاح هسته‌ای دست‌ پیدا کند و توافق  (برجام) ایران را تحت نظارت دقیق آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار خواهد داد.


وزیر امور خارجه کانادا  افزود: توافق نامه 2015 برجام  با اینکه دارای نقض در مواردی بود اما به محدود شدن تهدید واقعی برای صلح و امنیت جهانی کمک خواهد کرد.


وی همچنین در ادامه صحبت هایش گفت: کشور کانادا برنامه موشکی بالستیک ایران را محکوم و همچنین تحریم هایی را علیه آن اعمال نموده است.


در بیانیه اعلام شده روز چهارشنبه 8 می از طرف شورای عالی امنیت ملی ایران: دولت ایران نسبت به هرگونه اقدام غیر مسئولانه، از جمله اِعمال تحریم‌های بیشتر یا ارجاع موضوع به شورای امنیت ملل متحد، هشدار داده است و اعلام نموده اتخاذ این تصمیمات «عکس العمل سریع و قاطع» دولت ایران را در پی خواهد داشت.

cbc.ca/news

گالری عکس

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat