فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

اخبار

جدیدترین اخبار کانادا ، اقتصاد کشور کانادا و ...

اجرائی شدن قانون مصرف خوراکی های ماری جوانا  از 17 اکتبر 2019 توسط دولت کانادا

اجرائی شدن قانون مصرف خوراکی های ماری جوانا از 17 اکتبر 2019 توسط دولت کانادا

سایت  سی تی وی نیوز، طبق گزارشی که از Deloitte منتشر کرده است نوشته: بسیاری از محصولات  نسل آینده ماری جوانای کانادا خوراکی هستند  و سالانه دارای گردش مالی 2.7 میلیارد دلار می باشد.


طبق این گزارش، در صورت تصویب شدن مقررات محصولات خوراکی،  برای مصرف پزشکی و تفریحی سالانه تا 6 میلیارد دلار گردش مالی خواهند داشت.


طبق نظرسنجی که Deloitte  از بیش از 2 هزار کانادایی انجام داده به این نتیجه رسیده است که مصرف کنندگان ماری جوانا  به دنبال روغن، گلهای خشک و دانه های خوراکی آن هستند.


رئیس کشوری ماریجوانای Deloitte Canada، خانم Jennifer Lee، در رابطه با این موضوع گفت:  اولین موج مصرف قانونی ماری جوانا که از اکتبر سال گذشته آغاز گردید، که تنها به یکسری از محصولات محدود بود ولی در صورت قانونی شدن خوراکی های ماری جوانا در آینده ما دارای طیف وسیعی در این زمینه خواهیم بود.


شرکتهای تولیدکننده ماری جوانا  بر این باورند که مصرف کنندگان ماری جوانا تنها به مصرف سیگار علاقه مند نیستند و تولید نوشابه ها و خوراکی های جدید مشتری های زیادی خواهند داشت.


دولت فدرال کانادا میخواهد قوانین مصرف خوراکی های ماری جوانا را از 17 اکتبر 2019 به اجرا بگذارد.


طبق ارزیابی انجام شده از  Deloitte، با تصویب قانون مصرف خوراکی های ماری جوانا، حدود 1.6 میلیارد دلار برای خوراکی های ماری جوانا صرف خواهد شد.


که این رقم شامل:  140 میلیون دلار برای کنستانتره ، 529 میلیون دلار برای خرید نوشیدنی ها، 174 میلیون دلار  برای خرید داروهای موضعی و 116 میلیون دلار برای کپسولها براورد شده اند.

toronto.ctvnews.ca

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat