فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

اخبار

جدیدترین اخبار کانادا ، اقتصاد کشور کانادا و ...

برنامه‌های فرهنگی ایرانیان در شهر مونترئال کانادا

برنامه‌های فرهنگی ایرانیان در شهر مونترئال کانادا

شهر مونترئال کانادا در این روزها شاهد اجرای برنامه‌های فرهنگی بسیار زیادی برای ایرانیان مقیم آنجا می باشد. که شاید تا یکی دو سال پیش وجود هریک از این برنامه‌ها به تنهایی یک اتفاق بزرگ در جامعه ایرانیان مونترئال کانادا به شمار میرفت.


این رشد صعودی قطعا از تلاش‌ها و زحمات دست‌اندر کاران برنامه‌های فرهنگی برای ایرانیان به وجود آمده است که این افراد برای جامعه ایرانیان مونترئال زحمات زیادی کشیده‌اند.


در همین ماه نوامبر 2019 برنامه های زیر انجام شده و در حال اجرا می باشد:


1-    کنسرت رضا یزدانی در سوم نوامبر
2-    نمایش ویولانت کاری از مهدی کوشکی با بازی بازیگران سرشناسی همچون امیر مهدی ژوله، امیر حسین رستمی، مهرداد صدیقیان و مهدی کوشکی در هشتم نوامبر
3-    اکران فیلم سرخ‌پوست  بازی نوید محمدزاده؛ برنده سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران در هفدهم نوامبر
4-    حضور اسطوره سینمای ایران بهروز وثوقی در مونترئال کانادا در مراسم تجلیل از ایشان و همزمان اکران فیلم بهروز ساخته سپهر میکائیلیان در بیست و چهارم نوامبر


امروزه ایرانیان مونترئال کانادا دیگر خود را تنها و در جزیره‌ای دور افتاده از وطن در آمریکای شمالی حس نمی کنند، بلکه با وجود این برنامه‌ها کمی نیز حس در خانه بودن برایشان وجود دارد. برنامه‌هایی که با تلاش‌های بسیار فعالین عرصه فرهنگی انجام خواهد شد.


سینمای یک کشور بخشی از وجود و هویت آن کشور است، امروزه ایرانیان مونترئال کانادا همگام با ایرانیان مقیم ایران از امکان تماشای فیلم‌های روز برخوردار شده اند.


 همچنین وجود کارگردانان و بازیگران معروف ایرانی در این شهر باعث پدیدار شدن موج جدیدی از فعالیت‌های فرهنگی از جمله فیلم سازی شده است.


که همه این تغییرات حاصل زحمات زنان و مردان بی ادعایی است که در این شهر سال‌ها تلاش کرده و توانسته اند در محیط خود تغییر چشمگیری را ایجاد نمایند.

https://hodhod.ca

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat