فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت سرمایه گذاری استان کبک

مهاجرت سرمایه گذاری استان کبک

همه چیز درباره مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک
چرا مهاجرت به کانادا با برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کانادا،استان کبک؟  بهترین روش برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ سریعترین روش برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ آسان ترین روش برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ مطمئن ترین روش برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ احت ترین روش برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ مهمترین دلیل برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟ مهمترین اقدامات برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چیست؟  آیا میدانید محبوبترین و بهترین و پرطرفدارترین مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری استان کبک، می باشد؟  آیا میدانید برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک چه اقداماتی را باید انجام دهید؟ آیا میدانید برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا،استان کبک چقدر باید هزینه کنید؟ آیا میدانید چگونه با مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک اقامت دائم در کانادا را کسب کنید؟   شرکت مهاجرتی بهپور با ارائه بهترین، سریعترین، مطمئن ترین، خدمات برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا، استان کبک در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

دولت استانی کبک کانادا هر سال نزدیک به دو هزار متقاضی واجد شرایط از سراسر جهان دعوت می کند، تا برای مهاجرت به کانادا از طریق انجام سرمایه گذاری درخواست کنند. اداره مهاجرت کبک معمولاً از قبل اعلام می کند که اقدام به پذیرش پرونده متقاضیان کرده و به محض تکمیل ظرفیت پذیرش سالانه، پذیرش پرونده را متوقف می کند جهت واجد شرایط بودن در سرمایه گذاری استان کبک متقاضی باید شرایط زیر را دارا باشد:


- به تنهایی یا به همراه همسر، باید دارایی خالص به ارزش 2،000،000 دلار کانادا را دارا باشد.
- دارای حداقل 2 سال سابقه مدیریت قانونی تمام وقت یا پاره وقت در زمینه های کشاورزی، صنعت، تجارت در بخش خصوصی، دولتی و یا سازمانهای بین المللی باشد.
- آماده سپردن 1،200،000 دلار کانادا به صورت ودیعه به دولت کبک باشد.


(تجربه مدیریت از نظر اداره مهاجرت یعنی 2 سال سابقه در طول 5 سال گذشته می باشد.)


نکته۱: کارآموزی جزء سابقه مدیریتی محسوب نمی شود.


نکته۲: سرمایه ای که در طول 6 ماه قبل از ارسال تقاضا به اداره مهاجرت محاسبه می شود، شامل: هدیه یا مبالغ اهدایی نباشد و بایستی از اصل سرمایه کسر شود.

 


متقاضی باید با سرمایه گذاری به مبلغ 800.000 دلار کانادا توسط یک واسطه مالی مانند بانک اقدام نماید. این مبلغ باید به مدت 5 سال در یکی از مؤسسات بانکی و یا مالی کانادا سرمایه گذاری شود و پس از 5 سال بدون سود در فاصله زمانی ۳۰ روز به فرد متقاضی بازگردانده شود. درصورتیکه متقاضی نتواند مبلغ 800.000 دلار را تهیه نماید می تواند 220.000 دلار به حساب یکی از مؤسسات مالی کبک واریز کرده و درخواست وام نماید که در این صورت مبلغ 220.000 دلار بازگردانده نخواهد شد.


- بعد ازدریافت اقامت دائم متقاضی می تواند در هر جای کانادا زندگی کند.
- دانستن زبان فرانسه یا انگلیسی برای متقاضی به هیچ وجه الزامی نیست.

 


مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک


مرحله اول، جمع آوری و آماده سازی مدارک: برای فرستادن پرونده تمامی مدارک باید آماده و کامل باشند. پرونده های ناقص به همراه هزینه قانونی پس فرستاده خواهند شد.


مرحله دوم، دریافت نامه از طرف اداره مهاجرت: در این مرحله که تا 30 روز پس از اتمام مهلت ارسال پرونده ها به طول می انجامد، متقاضی نامه ای دریافت خواهد کرد که پرونده وی باز شده است و باید بقیه مدارک و فرمها را ارسال نماید. پرونده ها می تواند بدون مصاحبه و یا با مصاحبه پیش رود.


مرحله سوم، دعوت به مصاحبه: در این مرحله نیت متقاضی از اقامت در کبک، مدارک وی، قرارداد سرمایه گذاری، دارایی ها و نحوه بدست آوردن آنها بررسی می شود. این مصاحبه معمولا در کشور ترکیه صورت می گیرد.


مرحله چهارم: درصورت قبولی متقاضی در بررسی پرونده CSQ را از طریق ایمیل خود دریافت می کند.


مرحله پنجم: ارسال مبلغ 220.000 دلار در مهلت ۱۱۰ روز


مرحله ششم: انجام آزمایشات پزشکی و عدم سوء پیشینه و اقدام برای دریافت PR

 


شرایط ارسال پرونده سرمایه گذاری کانادا:


- پرونده ها باید به مونترال فرستاده شوند و هر شخص تنها می تواند یک پرونده ارسال کند.
- متقاضی در صورتی که بخواهد از مهارت زبان انگلیسی و فرانسوی امتیازی اخذ کند باید حتما نمره آزمون زبان فرانسوی یا انگلیسی را به همراه پرونده ارسال نماید.

 


بعد از چه مدتی شهروند کانادا میشوید؟


طبق قانون جدید شهروندی کانادا که در سال 2017 اجرائی شد، متقاضی شهروندی حداقل باید سه سال، 1095 روز از پنج سال قبل از ارسال تقاضانامه را در کانادا به عنوان مقیم دائم زندگی کرده باشد.

 

 

فیلم
نظرات کاربران
تصویر تصادفی

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat