فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا

مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا

همه چیز درباره برنامه مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا
برنامه مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ بهترین روش برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ سریعترین روش برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ آسان ترین روش برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ مطمئن ترین روش برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ راحت ترین روش برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ مهمترین دلیل برای انتخاب مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟ مهمترین اقدامات برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چیست؟  آیا میدانید محبوبترین و بهترین و پرطرفدارترین مهاجرت کارافرینی کانادا، مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا می باشد؟  آیا میدانید برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چه اقداماتی را باید انجام دهید؟ آیا میدانید برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا چقدر باید هزینه کنید؟ آیا میدانید چگونه با مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا اقامت دائم در کانادا را کسب کنید؟ آیا میدانید برنامه ی مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا محسوب می شود؟ آیا میدانید در مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا چه متقاضیانی جذب مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا  می شوند؟  شرکت مهاجرتی بهپور با ارائه بهترین، سریعترین، مطمئن ترین، خدمات برای مهاجرت کارافرینی بریتیش کلمبیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

یکی از بهترین قطب های اقتصادی کانادا استان بریتیش کلمبیا به شمار می رود. از نظر جغرافیایی همجواری با ایالت واشنگتن آمریکا با مرکزیت شهر سیاتل، توانسته ونکوور را به یکی از بهترین شهر های دنیا برای کار و تحصیل تبدیل کند.


برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا قصد دارد تا جایی که می تواند، متقاضیان واجد شرایط را به خود جذب کرده تا در نهایت بهترین ها را از میان آنها انتخاب نماید.


به همین جهت، بانک اطلاعاتی جامعی تأسیس گشته است که در آن متقاضیان مهاجرت به این ایالت، با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بتوانند تا جایی که امکان دارد امتیازات بیشتری را از مجموع ۲۰۰ امتیاز موجود، کسب نمایند.


در تاریخ ٢ جولای ٢٠١۵ دولت بریتیش کلمبیا طرح جدید و بهبود یافته مهاجرت از طریق کارآفرینی به استان بریتیش کلمبیا را معرفی کرد. روش مهاجرت کارآفرینی به استان بریتیش کلمبیا کارآفرینان با تجربه ای که آماده سرمایه گذاری و اداره فعّال یک بیزینس در استان بریتیش کلمبیا باشد را جذب می نماید. کارآفرینان در این برنامه باید حداقل دارای ۶۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه اولیه باشند که این سرمایه را از راه های قانونی بدست آورده اند. همچنین متقاضی کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا باید پس از ورود در مدت حدود بیست ماه حداقل ٢٠٠ هزار دلار در بیزینس مورد نظر، سرمایه گذاری نماید. این برنامه در حال حاضر به نحوی است که متقاضیان مهاجرت به کانادا باید در سیستم آنلاین اداره مهاجرت استان ثبت نام کرده و بر اساس سن و تحصیلات و مهارت انگلیسی و دارایی مالی و تجربه بیزینس و تجاری و همچنین سفر قبلی به استان بریتیش کلمبیا امتیاز بگیرند. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دریافت کنند، از آنها برای اقدام دعوت به عمل خواهد آمد. این افراد نامه ای به عنوان Invitation To Apply که همان دعوت نامه می باشد را دریافت خواهند کرد و پس از آن مدارک تکمیلی راباید در فرصت ۴ ماه ارائه نمایند. این روش سریعی برای دریافت اقامت کانادا نمی باشد.


در مرحله اول همان طور که ذکر شد متقاضیان درخواست اولیه خود را ارائه می کنند و مبلغ ٣٠٠ دلار که غیر قابل بازگشت می باشد را پرداخت خواهند کرد. همراه با این درخواست متقاضی میبایست مشخصات کلی طرح تجاری برای مهاجرت کارآفرینی کانادا خود را به اداره مهاجرت استان اعلام کند. این طرح به همراه فاکتورهای ذکر شده در بالا امتیازی را به متقاضی می دهند و متقاضیانی که بیشترین امتیاز را داشته باشند برای اقدام دعوت خواهند شد. ثبت نام آنلاین متقاضی در سیستم اداره مهاجرت تا ۶ ماه باقی می ماند و اگر در این ۶ ماه متقاضی انتخاب نشود، فایل او باطل شده و باید درخواست جدیدی به همراه پرداخت ٣٠٠ دلار اپلیکیشن فی انجام دهد. پس از ثبت نام آنلاین امکان هیچ تغییری در فایل وجود نخواهد داشت.


هر ماهه نیز تنها ۲۰۰ فرد منتخب مهاجرت به کانادا می گردند و استان بریتیش کلمبیا نیز، برای آنان جهت تشکیل پرونده در برنامه کارآفرینی خود دعوت به عمل می آورد.


ثبت نام در برنامه مهاجرتی کارآفرینی این ایالت به معنای تضمین صد در صدی مهاجرت به این ایالت نخواهد بود، بلکه پروفایلی که شخص در سیستم جامع مذکور باز می کند، تنها ۶ ماه اعتبار خواهد داشت و در صورتی که پس از ۶ ماه از شخص دعوت به عمل نیاید، پروفایل وی از بین خواهد رفت.


البته شایان ذکر است که پس از این اتفاق، شخص می تواند بلافاصله در صورت تمایل مجددا تشکیل پرونده دهد.


در صورتی که از فردی دعوت به عمل آید، وی ۴ ماه فرصت خواهد داشت تا پرونده را کامل را کند. در صورتی که پرونده وی مورد تأیید قرار گیرد، فرد می بایست توافقنامه عملکرد را امضاء نموده و ۲۰ ماه فرصت دارد تا طرح توجیهی تجاری خود را به جهت راه اندازی در ایالت بریتیش کلمبیا ارائه دهد.


لازم به ذکر است متقاضی دوازده ماه پس از صدور اجازه ی کار فرصت دارد وارد استان شود و نسبت به راه اندازی بیزینس اقدام نماید. در صورتی که شخص در طول مدت ۲۰ ماه مذکور که تحت ویزای کاری موقت در ایالت بریتیش کلمبیا به سر می برد، موفق به اجرای مفاد توافقنامه گردد، ایالت تحت برنامه استانی خود، وی را برای اخذ نامزدی استان جهت دریافت اقامت دائم از دولت فدرال دعوت خواهد نمود.

 


شرایط مورد نیاز برنامه استانی بریتیش کلمبیا


- سابقه شغلی و تجاری


- دارایی خالص شخصی و منابع تامین کننده آنها


- طرح توجیهی تجاری، شامل سرمایه گذاری و تولید مشاغل


شرایط مورد نیاز شخصی برنامه استانی بریتیش کلمبیا


- دارایی خالص حداقل ۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا (شامل پول نقد، اوراق بهادار بانکی، سپرده گذاری های بلند مدت بانکی ثابت، دارایی های حقیقی، سرمایه گذاری و …) آن هم به نام خود متقاضی یا همسر وی. دارایی ها می بایست از طریق قانونی بدست آمده باشند و مدارک دال بر این موضوع وجود داشته باشد.


- حداقل دو سال سابقه تحصیلی در سطح کارشناسی و یا سابقه تجارت فعال به عنوان مالک و مدیر با ۱۰۰ درصد حق مالکیت تجارت آن هم حداقل به مدت سه سال از مجموع ۵ سال


- ارائه مدارکی دال بر توانایی و دانش لازم برای راه اندازی و مدیریت تجارت در ایالت بریتیش کلمبیا. فرد متقاضی می بایست این موضوع را در قالب مسائل زیر اثبات نماید:
--- بیش از سه سال سابقه فعّال مالکیت و گرداندن بیزینس یا
--- بیش از چهار سال سابقه به عنوان مدیریت ارشد یا
--- ترکیبی از حداقل یکسال سابقه به عنوان مدیر و مالک تجاری و حداقل دو سال سابقه مدیریتی ارشد


- محل بیزینس باید در شعاع حداکثر یک صد کلیومتری از محل اقامت متقاضی باشد.


- متقاضی باید هفتاد و پنج درصد زمان پس از اخذ اجازه ی کار را در استان زندگی کرده و به راه اندازی و گرداندن بیزینس اقدام کرده باشد.

 


بیشترین امتیاز به بیزنسی داده می شود که:


- تکنولوژی جدیدی را ارائه دهد
- خدمات یا محصول جدید را ارائه دهد
- ارزش افزوده ایجاد کند
- باعث رونق صادرات شود
- باعث جذب توریست شود
- باعث انتقال دانش فنی به داخل استان شود
خرید شعب زنجیره ای Franchise مورد قبول است به شرط اینکه شما بتوانید نشان دهید که می توانید به خوبی آن را مدیریت کنید.

 


مشاغل زیر مورد قبول نیست:


- مشاغلی که در خانه انجام خواهد شد
- مشاغل مرتبط با ارائه وام، پول نقد یا کارگزار
- ضایعات فلزی
- خشکشویی اتومات (با پرداخت سکه در محل بدون نیاز به مسئول مستقیم)
- کارواش اتومبیل اتومات
- دست دوم فروشی
- مشاور املاک
- خرید خانه شخصی مورد قبول نیست مگر شما اداره مهاجرت را قانع کنید که برای بیزینس شما واجب است
- ماشین شخصی مورد قبول نیست مگر شما اداره مهاجرت را قانع کنید که برای بیزینس شما واجب است

 

 

مشاغلی که در استان به صورت کامل و موفق وجود دارد مورد تأیید نخواهد بود:


- مغازه و سوپر مارکت محلی
- مغازه های اجاره فیلم و دی وی دی
- پمپ بنزین
- خشکشویی شخصی
- سالن سولاریوم بدن

فیلم
نظرات کاربران
تصویر تصادفی

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat