فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت کارآفرینی اونتاریو

مهاجرت کارآفرینی اونتاریو

همه چیز درباره برنامه مهاجرت کارافرینی اونتاریو
برنامه مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ بهترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ سریعترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ آسان ترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ مطمئن ترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ مقرون به صرفه ترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ راحت ترین روش برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ مهمترین دلیل برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟ مهمترین اقدامات برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چیست؟  آیا میدانید محبوبترین و بهترین و پرطرفدارترین مهاجرت کارافرینی کانادا، مهاجرت کارافرینی اونتاریو می باشد؟   آیا میدانید برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چه اقداماتی را باید انجام دهید؟ آیا میدانید برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو چقدر باید هزینه کنید؟ آیا میدانید چگونه با مهاجرت کارافرینی اونتاریو اقامت دائم در کانادا را کسب کنید؟   شرکت مهاجرتی بهپور با ارائه بهترین، سریعترین، مطمئن ترین، خدمات برای مهاجرت کارافرینی اونتاریو در خدمت شما عزیزان می باشد

 

برنامه ی کارآفرینی استان اونتاریو یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا محسوب می شود. این برنامه امکان کسب اقامت دائم کانادا را به متقاضیانی که یک بیزینس را در استان اونتاریو کانادا ایجاد نمایند و یا در یک بیزینس در حال کار در این استان شریک بشوند، را می دهد.

 


مراحل عملکرد این برنامه:


1: اولین مرحله، ثبت نام در سیستم آنلاین EOI
2: افراد واجد شرایطی که دعوت شده اند، می بایست پرونده ی کامل خود را جهت بررسی به OINP ارائه دهند.
3: در صورت دریافت پذیرش، متقاضیان تأییدیه ای از برنامه مهاجرتی اونتاریو از طریق کارآفرینی (OINP) دریافت می نمایند که اصطلاحا به آن نامزدی گفته می شود.
4: پس از دریافت نامزدی پرونده ی متقاضیان جهت بررسی به سازمان مهاجرت کانادا جهت اخذ ویزای مهاجرت ارسال می شود.

 

افراد واجد الشرایط:


متقاضیانی که بتوانند شغلی در استان اونتاریو ایجاد نمایند که این شغل منفعت اقتصادی برای این استان به همراه داشته باشد، می توانند برای این برنامه اقدام نمایند. متقاضیان و شرکای تجاری آنان می توانند برای ایجاد شغل مورد نظر ویزای کاری موقت WORK PERMIT , دریافت نمایند و در صورت موفقیت آن از OINP تأییدیه نامزدی دریافت نمایند.

 

 

فاکتورهای مورد اهمیت در این برنامه:

 

1- تجربه ی کاری: دارا بودن 36 ماه (معادل 3 سال) تجربه ی کار تمام وقت ارشد مدیریتی، بیزینسی و یا تجاری طی 60 ماه (5 سال) گذشته
2- ارزش بیزینس : در صورتی که بیزینس مورد نظر واقع در شهرهای منطقه ی GTA اونتاریو باشد، ارزش آن می بایست معادل 1,00,000 دلار کانادا باشد ویا 33.3 درصد از سهام بیزینس مورد نظر را دارا باشید. شهرهای منطقه ی GTA اونتاریو شامل تورونتو، دارهام، هلتون، یورک و پیل می باشند. در صورتی که بیزینس مورد نظر خارج از منطقه ی GTA اونتاریو باشد، ارزش آن می بایست معادل 500,000 دلار کانادا باشد و یا 33.3 درصد از سهام بیزینس مورد نظر را دارا باید دارا باشد.
3- دارایی شخصی: در صورتی که بیزینس شما در منطقه ی GTA اونتاریو باشد می بایست سرمایه ی شخصی متقاضی معادل 1,500,000 دلار کانادا بوده. اگر بیزینس مورد نظر خارج از منطقه ی GTA اونتاریو باشد، دارایی شخصی فرد متقاضی می بایست حداقل 800,000 باشد.
4- اشتغال زایی: متقاضی این برنامه می بایست حداقل دو شغل تمام وقت برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا ایجاد نمایند.
5- دیدار اکتشافی: در صورتی که متقاضی قصد خرید یک بیزینس در اونتاریو را داشته باشد، می بایست حداقل طی دوازده ماه گذشته، یک سفر اکتشافی به استان اونتاریو داشته باشد. توجه کنید که زمان مورد نظر از زمان تسلیم پرونده به اداره ی مهاجرت کانادا محاسبه خواهد شد.

 

 

برنامه سرمایه گذاری در استان انتاریو :


هر چند وقت یکبار، دولت اونتاریو از افرادی که واجد شرایط هستند، دعوت می کند که برای برنامه مهاجرت اونتاریو
ازطریق کارآفرینی درخواست خود را ارائه دهند.
برنامه کار آفرینی استان اونتاریو جهت جذب مهاجرانی است که دارای ایده کار آفرینی و سابقه مدیریتی می باشند .
مدت زمان رسیدگی به این نوع پرونده ها بسیار سریعتر و مناسب تر در مقایسه با برنامه های دیگر می باشد.
جهت متقاضیان این برنامه ابتدا ویزای موقت توریستی صادر خواهد شد که متقاضی فرصت بازدید از منطقه و یافتن برنامه و اطلاعات مناسب جهت ایجاد را بدست می آورد.

 


مراحل تشکیل پرونده:


1- ارسال درخواست تقاضانامه به اداره مهاجرت
2- انجام سفر توریستی تجاری در استان
3- ایجاد و یا خرید بیزنس مورد نظر
4- درخواست ویزای کاری موقت جهت مدیریت بیزنس
5- درخواست اقامت دایم جهت اخذ کارت پی ار


اگر درخواست شما مورد قبول واقع شود، باید قرارداد اجرای تعهدات Performance Agreement را امضاء کنید که در آن شرح تعهدات شما برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در اونتاریو مشخص شده است. به شما نامه ای داده می شود که با ارائه آن به وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا، می توانید برای ویزای کار موقت درخواست بدهید تا بیزنس خود را در اونتاریو تأسیس کنید. لطفاً در نظر داشته باشید که وزارت مهاجرت و شهروندی مسئول صدور ویزای کار موقت می باشد.


– اگر به تعهدات خود تحت قرارداد اجرای تعهدات عمل کنید، برای دریافت اقامت دائم تحت برنامه مهاجرت اونتاریو برای کارآفرینی انتخاب خواهید شد.
– افراد منتخب باید ظرف شش ماه درخواست اقامت دائم خود را به وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال نمایند.

 


شرایط لازم:

 

1- سابقه کاری

 

2- سرمایه خالص
- اگر محل بیزنس پیشنهادی شما در تورنتوی بزرگ باشد که شامل شهر تورنتو، دورهم، هالتون، یورک و پیل ریجنز می شود، حداقل سرمایه خالص لازم 1500000 دلار کانادا می باشد.
- اگر محل بیزنس پیشنهادی شما خارج از تورنتوی بزرگ است، حداقل سرمایه خالص شما باید 800000 دلار کانادا باشد.
- اگر بیزنس پیشنادی شما در بخش ICT / مخابرات دیجیتالی باشد، صرفه نظر از محل بیزنس، حداقل سرمایه خالص باید 800000 دلار کانادا باشد.


3- مبلغ سرمایه گذاری:
- اگر محل بیزنس پیشنهادی شما در تورنتوی بزرگ باشد، حداقل سرمایه گذاری فردی شما باید 1000000 دلار کانادا و حداقل مالکیت سهام باید 33.3 درصد باشد.
- اگر محل بیزنس خارج از تورنتوی بزرگ است، حداقل سرمایه گذاری فردی 500000 دلار کانادا و حداقل سهام 33.3 درصد است.
- اگر بیزنس پیشنهادی شما در بخش ICT / مخابرات دیجیتالی باشد، صرفه نظر از محل بیزنس، حداقل سرمایه گذاری فردی 500000 دلار کانادا و حداقل مالکیت سهام 33.3 درصد است.


4- اشتغال زایی
- شما باید حداقل دو شغل تمام وقت دائم برای دو نفر که دارای اقامت یا شهروندی کانادایی هستند ایجاد کنید.


5- سفر اکتشافی
اگر قصد دارید که بیزنسی که موجود است خریداری کنید، باید حداقل یک بازدید مقدماتی ظرف 12 ماه قبل از ارسال درخواست خود، مرتبط با بیزینس از انتاریو کرده باشید.

فیلم
نظرات کاربران
تصویر تصادفی

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat