فرم ارزیابی مدارک ویزای تحصیلی کانادا ویزای توریستی کانادا ویزای کار کانادا مهاجرت فامیلی به کانادا اقامت دائم کانادا مشاوره رسمی مهاجرت به کانادا

درباره کانادا

آب و هوای کانادا

آب و هوای کانادا

اکثر مناطق پر جمعيت كانادا حدودا 240 روز در سال از آفتاب برخوردار هستند که بیشتر این مناطق در 250 تا 350 کیلومتري مرز امريكا و کانادا قرار دارند. به عنوان مثال: مناطق مرکزی کانادا بیشتر آفتابی، در حالی که در مناطق نزدیک ساحل شرقی ، میزان تابش آفتاب به دليل وجود مه کمتر است.


آب و هوای کانادا در بیشتر قسمتها قطبی و سرد می باشد. البته، ونكوور (بزرگترین شهر استان بریتیش کلمبیا)، برخلاف ساير شهرهاي كانادا داراي زمستان معتدل و برف کمی مي‌باشد. به این دلیل كه ونكوور در سواحل اقيانوس آرام قرار گرفته که گرمترين زمستان را در كشور كانادا دارد. ونكوور يكي از مه آلودترين شهرهاي كانادا است به صورتی كه گاهي در زمستان چندين روز پشت سرهم بارش باران وجود دارد. تابستان ونكوور نيز بسيار مرطوب، گرم و آفتابي مي‌باشد.


تورنتو دارای آب و هوای سرد و خشک و جنگل‌های تایگا در این شهر دیده می‌شود. و همچنین دارای تابستانهای گرم و مرطوب می باشد كه البته وجود درياچه‌ي اونتاریو تأثير بسزايي در خنك شدن تابستان و گرمتر شدن زمستان اين استان دارد.


اتاوا در مناطق شمالی تر استان اونتاریو قرارگرفته است که این موضوع باعث زمستانهای سردتر این شهر شده است. این شهر دارای تابستان گرم و زمستان سرد می باشد.


مونترال به اتاوا شباهت دارد، با اين تفاوت كه وزش باد كمتري دارد و دارای آب و هوای نیمه قاره ای با زمستان سرد و تابستان گرم و مرطوب است. مونترال در قیاس با تورنتو دارای بارش برف بيشتراست.


روی هم رفته بیشترقسمتهای کانادا، دارای تابستان‌های معتدل و زمستان‌های سرد وطولانی مدت هستند. آب و هوای قسمت شمالی قطبی است. در کرانه های اقیانوس آرام میانگین دما در زمستان ها تنها کمی بالاتر از دمای یخ‌زدگی می باشد. در بیشتر قسمتهای بریتیش کلمبیا ریزش باران سنگین و طولانی است و در دیگر قسمتهای کانادا اندازه کل بارندگی متوسط یا کم است. ولی بارش برف کمابیش در همه کانادا به صورت سنگین و طولانی است.

دسترسی سریع

روش های مهاجرت به کانادا

تماس با شرکت مهاجرتی بهپور

شماره تماس ایران: ۴۲۳۲-۹۵۶-۰۹۱۲   -   ۸۶۰۸۱۸۶۴-۰۲۱

شماره تماس کانادا: 9600-906-647-001

ایمیل: Info@behpourimmigration.com

طراحی سایت : وبساز

©Copyright Behpour Immigration Associate Inc. 2018.

All rights reserved

معرفی ما مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کانادا مهاجرت به اروپا سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به کانادا گالری عکس
Instagram Facebook Twitter Telegram Linkedin Aparat